Вторник, 16.10.2018
Меню сайта
Категории раздела
Главная » Статьи » Статьи

«Київреклама» оприлюднило дані про соціальну рекламу в місті

КП «Київреклама» виклало у відкритий доступ дані щодо соціальної реклами, яку підприємство розміщує за дорученням КМДА на площинах, наданих розповсюджувачами.

Зокрема, на сайті комунального підприємства опубліковані назви соціальних програм, а також дані про їх замовників, кількість задіяних площин, періоди розміщення рекламних сюжетів та власників конструкцій.

«Рішення викласти цю інформацію у вільний доступ прийнято з метою зробити діяльність підприємства максимально прозорою, щоб виключити приводи для необґрунтованих звинувачень підприємства у суб‘єктивному підході до відбору компаній-розповсюджувачів або у маніпуляціях зі строками розміщення і кількістю задіяних носіїв», - зазначив в.о. директора КП «Київреклама» Олександр Смирнов.

Як повідомили у підприємстві, новий розділ сайту із назвою «Соціальна реклама» розміщений у рубриці «Діяльність». Інформація нового розділу буде оновлюватись у режимі он-лайн.

Це перша публікація подібних даних у публічному доступі за всю історію існування комунального підприємства, наголосили у Київрекламі.Источник: https://kievcity.gov.ua
Категория: Статьи | Добавил: MediaPrestigUkraina (19.07.2016)
Просмотров: 131 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа